IZBORNI ŠALABAHTER Redni brojevi nositelja lista za općinska i gradska vijeća te županijske skupštine

Hrvatskoj su nužno potrebne društvene i političke PROMJENE, a ne samo smjena vlasti. Ako se izvrši smjena vlasti na način da jedna korumpirana ekipa ode s vlasti, a druga kompromitirana dođe na vlast, NIŠTA se neće promijeniti. Laburisti nude NOVE ljude i NOVU politiku!

U nastavku donosimo redne brojeve pod kojima su na izbornim listićima nositelji Hrvatskih laburista – Stranke rada za vijeća općina i gradova te županijske skupštine.

NOSITEJI LISTA
Ime nositelja
Lista je pod brojem
Županija BJELOVARSKO-BILOGORSKA Zlatko Tušak 6
Grad BJELOVAR Davorin Hribljan 7
Grad ČAZMA Marijan Đanić 6
Grad DARUVAR Vladan Ivković 6
Općina ĐULOVAC Zvonko Krivski 4
Grad GAREŠNICA Milan Hakenberg 5
Grad GRUBIŠNO POLJE Vladimir Križić 6
Općina VELIKO TROJSTVO Siniša Mitag 4
Županija BRODSKO-POSAVSKA Zoran Popović 7
Općina CERNIK Dinko Šporčić 7
Grad NOVA GRADIŠKA Vlatko Greiner 7
Općina SIBINJ Ivan Pavić 9
Grad SLAVONSKI BROD Orlando Nađ 7
Općina VRPOLJE Darko Novoselović 6
Županija DUBROVAČKO-NERETVANSKA Ivan Nikolić 5
Grad DUBROVNIK Matko Bupić 8
Općina JANJINA Slobodan Mratinović 3
Općina KONAVLE Marko Mišić 6
Grad KORČULA Boris Marelić 4
Grad METKOVIĆ Adnan Skelić 4
Općina ŽUPA DUBROVAČKA Ivela Matičević 7
Grad ZAGREB Branko Vukšić 15
Županija ISTARSKA Nansi Tireli 5
Grad LABIN Nansi Tireli 4
Općina LIŽNJAN Mario Radešić 3
Općina MEDULIN Đorđe Kerić 4
Grad NOVIGRAD Luka Kovačić 3
Grad POREČ Danijel Ralić 4
Grad PULA Damir Ilić 4
Grad UMAG Davor Rašin 4
Grad VODNJAN Željka Mitrović 3
Županija KARLOVAČKA Marijan Grubešić 4
Grad DUGA RESA Emil Belavić 6
Grad KARLOVAC Snježana Kirinić 4
Općina NETRETIĆ Mateja Juriček 3
Županija KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA Zlatko Delimar 6
Grad ĐURĐEVAC Luka Kokotić 5
Općina GOLA Zlatko Lovković 4
Grad KOPRIVNICA Darko Tetec 5
Grad KRIŽEVCI Damir Špoljar 6
Općina SOKOLOVAC Davorka Pajek 3
Općina SVETI IVAN ŽABNO Jerko Mišura 5
Županija KRAPINSKO-ZAGORSKA Natalija Lukec 3
Općina BEDEKOVČINA Davorin Rukljač 4
Grad DONJA STUBICA Luka Grabušić 4
Općina ĐURMANEC Ivica Pelin 3
Grad KRAPINA Alen Spiegl 5
Općina KRAPINSKE TOPLICE Andrea Kapusta 4
Općina LOBOR Ivan Horvat 4
Općina MARIJA BISTRICA Stjepan Meštrović 4
Općina MIHOVLJAN Krešimir Vojaković 3
Grad OROSLAVJE Tomislav Lukec 6
Općina PETROVSKO Damjan Bajčić 3
Grad PREGRADA Josip Joško Vdović 4
Općina SVETI KRIŽ ZAČRETJE Ratko Mušica 3
Općina VELIKO TRGOVIŠĆE Robert Greblički 4
Grad ZABOK Ernest Oremuš 3
Županija LIČKO – SENJSKA Nema liste
Grad NOVALJA Marko Vidas 4
Grad OTOČAC Leonardo Porobić 4
Županija MEĐIMURSKA Dragutin Lesar 5
Općina BELICA Vesna Braniša 4
Grad ČAKOVEC Denis Šarić 3
Općina DEKANOVEC Željko Žerjav 3
Općina DONJA DUBRAVA Mario Mikulan 2
Općina DONJI KRALJEVEC Tamara Recek 3
Općina KOTORIBA Manuela Bartolić 3
Općina MALA SUBOTICA Miran Pintarić 3
Grad MURSKO SREDIŠĆE Tomislav Korbelj 4
Općina NEDELIŠĆE Darinka Pergar 2
Općina OREHOVICA Julija Horvat 4
Grad PRELOG Milutin Kostić 3
Općina PRIBISLAVEC Slava Toplek 5
Općina SVETI JURAJ NA BREGU Milan Zanjko 4
Općina SVETI MARTIN NA MURI Milan Jaklin 4
Općina ŠENKOVEC Gordana Potočnjak 4
Županija OSJEČKO-BARANJSKA Antun Kapraljević 8
Grad BELI MANASTIR Čaba Čuso 8
Općina ČEPIN Bernard Bestvina 7
Općina DARDA Ivan Mesarić 4
Grad ĐAKOVO Sanja Katić 7
Općina ĐURĐENOVAC Branka Serdarušić 4
Grad NAŠICE Stjepan Vujnović 7
Grad OSIJEK Jaroslav Pecnik 11
Općina PETRIJEVCI Tihomir Reiter 5
Općina SATNICA ĐAKOVAČKA Marko Mikešić 6
Županija PRIMORSKO-GORANSKA Hrvoje Maračić 5
Grad BAKAR Dean Toić 4
Općina BAŠKA Zvonimir Kandare 3
Grad CRIKVENICA Darko Manestar 3
Grad ČABAR Goran Kovač 4
Općina ČAVLE Ivan Skender 5
Grad DELNICE Nenad Pleše 6
Općina KOSTRENA Hrvoje Maračić 4
Općina LOVRAN Samir-Sven Raković 6
Grad MALI LOŠINJ Dorian Božičević 8
Općina MATULJI Sani Ivančić 4
Grad NOVI VINODOLSKI Emilijana Bernardis Blažek 4
Općina OMIŠALJ Nikola Brozić 4
Grad OPATIJA Leonid Holjar 4
Grad RAB Tomislav Badurina 3
Grad RIJEKA Predrag Šustar 5
Općina VIŠKOVO Veljko Blagojević 8
Županija POŽEŠKO-SLAVONSKA Davor Bošnjak 7
Općina BRESTOVAC Zoran Dorić 5
Općina KAPTOL Davor Bošnjak 4
Grad LIPIK Dalibor Glazer 4
Grad PAKRAC Stanko Strelar 7
Grad POŽEGA Dubravko Hranjec 5
Općina VELIKA Željko Matajić 5
Županija SISAČKO-MOSLAVAČKA Mladen Novak 7
Grad HRVATSKA KOSTAJNICA Ivan Pavičić 3
Grad KUTINA Jurica Klarić 7
Općina LEKENIK Ivan Malenica 7
Općina MARTINSKA VES Damir Pokas 7
Grad NOVSKA Nenad Radmanić 7
Grad PETRINJA Željko Tačković 7
Općina POPOVAČA Mario Loth 8
Grad SISAK Ivica Rendulić 7
Općina SUNJA Miro Srnec 4
Županija SPLITSKO-DALMATINSKA Jurica Marković 11
Općina JELSA Ivo Drinković 5
Grad KAŠTELA Jadran Periša 10
Grad MAKARSKA Ivica Šoda Cotić 5
Grad OMIŠ Aleksandar Zelić 9
Općina PUČIŠĆA Nikola Martinić 3
Grad SINJ Alen Radnić 7
Grad SOLIN Zvonimir Dugeč 9
Grad SPLIT Milan Štrljić 13
Grad TROGIR Anica Bodrožić 8
Grad VIS Željko Vojković 4
Županija ŠIBENSKO – KNINSKA Predrag Kuvač 4
Grad DRNIŠ Ante Vukušić 6
Grad KNIN Marijo Blatančić 8
Grad ŠIBENIK Slaven Jakelić 8
Općina TISNO Ante Marača 5
Županija VARAŽDINSKA Siniša Miličić 5
Grad IVANEC Tomica Solina 5
Grad LUDBREG Anica Katana 4
Grad NOVI MAROF Boris Ravić 6
Općina SRAČINEC Kristijan Mikac 4
Općina TRNOVEC BARTOLOVEČKI Zvonimir Kreč 4
Grad VARAŽDIN Božidar Kolarić 7
Grad VARAŽDINSKE TOPLICE Stanko Medvedec 5
Općina VINICA Andrija Mikac 4
Županija VIROVITIČKO -PODRAVSKA Nikola Dengoricija 4
Općina LUKAČ Franjo Lacko 4
Grad SLATINA Denis Ostršić 4
Grad VIROVITICA Josip Hudi 6
Županija VUKOVARSKO-SRIJEMSKA Željko Dujmović 6
Općina IVANKOVO Goran Pavlović 7
Općina NUŠTAR Danijela Radošević 7
Grad VINKOVCI Marina Budimir 9
Grad VUKOVAR Zvonimir Ajbek 5
Županija ZADARSKA Drago Čulina 6
Grad BIOGRAD NA MORU Bernard Vlaović 6
Grad ZADAR Goran Varda 5
Županija ZAGREBAČKA Damir Hrdas 7
Općina BISTRA Nino Vrban 5
Općina BRCKOVLJANI Marijo Kovač 4
Grad DUGO SELO Rolando Peharec 6
Grad IVANIĆ GRAD Martin Laškarin 6
Grad JASTREBARSKO Željko Kovač 3
Općina KRIŽ Marko Magdić 6
Grad SAMOBOR Alan Jobst 9
Grad SVETA NEDELJA Pero Višek 7
Grad SVETI IVAN ZELINA Stjepan Brolich 5
Grad VELIKA GORICA Ljiljana Matezović 7
Grad VRBOVEC Stjepan Fotović 6
Grad ZAPREŠIĆ Velimir Kruškovnjak 7
| Broj posjeta: 1.533 |

Želite li komentirati? Objava: "IZBORNI ŠALABAHTER Redni brojevi nositelja lista za općinska i gradska vijeća te županijske skupštine"

Imate li komentar?