Obavijest o stručnim odborima!

Dana 20. prosinca u Tribini grada Zagreba konstituirani su stručni odbori Hrvatskih laburista – stranke rada, u skladu sa Statutom i odlukom Predsjedništva Stranke od 8.12. 2010. godine. Konstituirani su sljedeći odbori:

  1. Stručni odbor za obrazovanje, znanost i kulturu (voditelj Arsen Oremović – arsen.oremovic@zg.t-com.hr).
  2. Stručni odbor za socijalnu politiku, ljudska prava i branitelje (voditelj Igor Trajbar – igortrajbar@net.hr).
  3. Stručni odbor za tržište rada (voditelj Mladen Mesić – mmesic@zagreb-airport.hr).
  4. Stručni odbor za pravosuđe i zakonodavstvo (voditelj Zoran Kosić – bracera@yahoo.com).
  5. Stručni odbor za zaštitu okoliša (voditelj Tvrtko Korbar – tvrtko.korbar@yahoo.com).
  6. Stručni odbor za poljoprivrednu (voditelj Nenad Plovanić – nenad.plovanic@zg.t-com.hr).
  7. Stručni odbor za energetiku (voditelj Stanko Kadija – stanko.kadija7@gmail.com).
  8. Stručni odbor za gospodarstvo (voditelj Branko Vukšić – branko.vuksic@gmail.com).
  9. Stručni odbor za porezni sustav (voditelj Rade Cvjetičanin – rade.cvjeticanin1@gmail.com).
  10. Stručni odbor za zdravstvo (voditelj Slavko Bokan – slavkobokan@hotmail.com).
  11. Stručni odbor za e-Hrvatsku (voditelj Tomislav Habljak – tomislav.habljak.zg@gmail.com).
  12. Stručni odbor za model upravljanja javnim poduzećima i prometnu politiku (voditelj Ivan Pavleka – ipavleka@gmail.com).

Stručni odbori su otvoreni za sve članove stranke (javite se voditelju ako želite surađivati i doprinjeti izradi programa stranke, što je prva zadaća svih odbora). Za razliku od svih drugih političkih stranaka u Hrvatskoj pozivamo i dobronamjerne građane i stručnjake da sudjeluju ravnopravno u našim stručnim odborima – program hrvatskih laburista program je za hrvatske građane, ne sakriveni partijski dokument. Po poštenim i vrijednim ljudima i po programu se poznajemo.

Nikola Vuljanić
Podrpredsjednik Hrvatskih laburista – Stranke rada

| Broj posjeta: 3.360 |

Želite li komentirati? Objava: "Obavijest o stručnim odborima!"

Imate li komentar?